Našim cílem je Vaše doporučení


ZpětÚvod O nás

O nás

Realitní kancelář MV reality vznikla 25.5. 2016 11ti letými zkušenostmi majitele kanceláře Michala Vrňáka. Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v oblasti kde bydlí a kde působí i s jinými aktivitami.

Jeho mottem je : ,, Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.“

Za zlomový okamžik Michal považuje odstoupení z pozice obchodního zástupce v druhé polovině roku 2004. Jak už to tak v životě bývá, když na začátku nadřízení něco slibují a pak to nesplní, tak se člověk rozhodne odejít. Začal uvažovat o něčem, kde za něho nikdo nebude rozhodovat, povyšovat se a kde bude závislý pouze sám na sobě. Jedna kapitola skončila a další zajímavější mohla začít.

"Rok 2004, tehdy to všechno začalo. Tchýně se rozhodla prodat byt na Kladně. Zeptala se, jestli neznám nějakou realitní kancelář, které bych mohl důvěřovat. Vzpomněl jsem si, že moje známá pracuje jako makléřka na částečný úvazek. Vzhledem k tomu, že nemohla klientům vždy vyhovět v termínech, tak jsem jí sem tam „fušoval“ do řemesla a prohlídky dělal za ní. Vše dopadlo tak, že jsem pomohl byt prodat. Známá makléřka se mě mezi řečí zeptala, zda bych nechtěl dělat makléře. Zavolal jsem tehdy kamarádovi, se kterým jsme o podobné myšlence společně již uvažovali. Od toho momentu jsme se postupně začali seznamovat s realitním trhem.
    Dne 25.05. 2005 jsme společně otevřeli vlastní realitní kancelář. Prodali jsme spoustu nemovitostí, prožívali strasti a radosti realitní činnosti. Poznali jsme při obchodech s klienty i při spolupráci s makléři, fajn lidi, ze kterých se stali naši přátelé. V lokalitě, kde bydlíme, se z nás stala silná a spolehlivá realitní kancelář s dobrým jménem, a tak je to i nadále.
Ale život šel dál a já jsem se rozhodl jít svou vlastní cestou.

„Jak už bylo zmíněno na začátku, 25.05. 2016 jsem otevřel realitní kancelář
MV reality s.r.o.
Nyní mám pobočku v Lysé nad Labem, v Praze 10 ve Vršovicích a v Hodkovicích nad Mohelkou na Liberecku.“

Jak začal postupně vznikat tým MV reality?

     V Pražské kanceláři od prvopočátku pracuje na pozici makléř, Jana ŠulajováMilan Kratochvíl, kteří už mají bohaté zkušenosti v oblasti prodeje nemovitostí. S Janou jsme se seznámili úplně náhodou, když jsem byl na obědě s mým kamarádem v centru Nový Smíchov. Od té doby jsme se spřátelily i jako rodiny a vzájemně se navštěvujeme. S Milanem jsme kamarádi a známe se z minulého zaměstnání od roku 2000, kde jsme pracovali na pozicích obchodních zástupců u jedné mlékárenské zahraniční společnosti. Milan je zároveň jedním z mých nejlepších kamarádů.

     Milena Barešová je má bývalá kolegyně z minulé realitní kanceláře,  pomáhá mi vytvářet zázemí pro ostatní kolegy a přináší další nové podněty. Míla je na pozici asistentky a zároveň makléřky a je jedním z důležitých pilířů společnosti.

    Radka Horáčková, je moje bývalá klientka, se kterou jsme se spřátelili. Občas jsme si zavolali, sešli se u kávy, popovídali, jak jde život a tak. Když mě nedávno doporučila ohledně prodeje domu, tak jsme mluvili o práci realitní makléřky a Radce se to začalo zamlouvat.

    Vít Sklenář, je syn mé kamarádky z dětství a znám ho od malička. Více kamarádit jsme se začali v roce 2013. Od té doby se bavíme o vztazích, životních principech a zjišťujeme, že máme hodně společného. Vyptával se mě na mou práci a moje zkušenosti při prodeji nemovitostí a rozhodl se mnou spolupracovat. Vítek je slušný mladý muž, který má v sobě pokoru, obrovskou empatii, chuť se učit a naslouchat. Vážím si ho a celé jeho rodiny.

    Kateřina Pixová je současně novou makléřkou i poradkyní v oblasti financí s několikaletou zkušeností. Katku znám dlouhá léta, jako pracovitou mladou dámu, která pomáhá kde může.

    Jana Kowalská je novou posilou pražského týmu. Má z oblasti prodeje nemovitostí několikaleté zkušenosti. Je dlouholetou kamarádkou Jany Šulajové.

    Veronika a Martin Vanerovi je krásný manželský pár, který působí na Liberecku.  S Martinem jsme dlouholetí kamarádi a bývalý kolegové. Pracovali jsme společně na pozicích obchodních zástupců v oblasti zásobování potravin a stravovacích zařízení, kde jsme se hodně sblížili a našli hodně společného. Martin se o reality zajímal už delší dobu, a tak jsme našli další společnou cestu.

   Jitka Vrňáková je má žena a zároveň má celoživotní opora. Jsme spolu od mých 18ti let a moc si jí vážím. Má zkušenosti s vyřizováním hypoték od roku 2005.

Mojí vizí, na které už léta pracuji, je, aby lidé změnili názor na práci realitních makléřů a kanceláří.

Chceme pracovat s odhodláním, poctivostí a trpělivostí, abychom získali od klientů doporučení.  A co dodat? ,,Všem nám přeji hodně úspěchů jak pracovních, tak osobních a spoustu splněných snů a přání.“

Další etapa života právě začala:

                                                               ,,Našim cílem je Vaše doporučení."


Hledání nemovitosti

Rychlý kontakt

MV reality s.r.o.
Mobil: 775 232 363
E-mail: info@mvreality.cz


© 2018, MV reality, s.r.o.i – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REALBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑