loader

O nás

Náš příběh

Michal Vrňák byl celoživotně velký obchodník. Od svých 25 let pracoval jako obchodní zástupce velkých značek. Zároveň se vzdělával formou seminářů a multilevelů. 

V roce 2005 rodina ze strany Michalovi ženy prodávala nemovitost na Kladně. Rozhodli se oslovit jejich známou - makléřku, která však bohužel (nebo díky bohu) nevyhověla zájemcům o prohlídky vždy na termín. Michal tedy udělal několik prohlídek za makléřku. Uskutečnil první prohlídku, druhou, třetí a nakonec pomohl prodej nemovitosti prodat.

A v tomto momentu přišla ta zlomová otázka, která nadobro změnila vývoj událostí v Michalově životě. " Nechci já být realitním makléřem?" Odpověď na otázku byla předem jasná! Na počátku roku 2005 vznikla v Lysé nad Labem nová realitní kancelář, jejímž spoluzakladatelem a jedním z jednatelů byl Michal Vrňák.

 "Od té doby mne fascinovaly nemovitosti, všechno kolem nich a hlavně příběhy našich klientů, kteří se na mne i kolegy makléře obraceli s přáním prodat nebo pronajmout nemovitost v Lysé nad Labem a okolí. Naučil jsme se vidět jejich očima a pochopit jejich obavy. Vytvořili jsme realitku s lidskou tváří."  Čas běžel, zkušenosti a klientela se rozrůstala skvělým tempem. Realitní kancelář měla velký potenciál, ale Michal cítil potřebu změny. Na jaře 2016 se rozhodl vystoupit z rozjeté realitky, která již měla v okrese jméno a větší počet velmi dobrých makléřů a makléřek .

Michal se rozhodl otevřít novou realitní kancelář! 25.5. 2016 vznikla MV reality s.r.o. Značka nesoucí monogram jejího zakladatele a jednatele otevřela dveře své první kanceláře na Husově nám. v Lysé nad Labem. "Mám touhu dělat pro klienty něco navíc..." A Michal se dá do vyprávění o tom, jak vozí zájemce o prohlídku z nádraží, aby je případně seznámil s okolím. 

"Naším cílem je doporučení naší klientely dál, dál a zase dál" ... Jedná se o motto, které je i součástí loga. 

Realitní makléři v čele s Michalem Vrňákem budují s klienty vždy dobré vztahy, pracují na vzájemné důvěře a snaží se vždy straně kupujícího i prodávajícího vyjít maximálně vstříc.


JAK ZASEJEŠ, TAK SKLIDÍŠ ...

Řídíme se třemi zásadami

  • Dodržování časů a termínů
  • Vzájemná důvěra
  • Dobrý pocit